Agnieszka Bruzgo | 104… kiedy mnie dłużej nie ma pojawia się zawsze temat SMS- sów… ale po tym jeszcze wiele wiele słów… i opowieści…
2860
post-template-default,single,single-post,postid-2860,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

10 Lis / 104… kiedy mnie dłużej nie ma pojawia się zawsze temat SMS- sów… ale po tym jeszcze wiele wiele słów… i opowieści…

 

DSC_0242

Kiedy „długo mnie nie ma” zawsze mam dla Państwa wiele do opowiedzenia i kiedy wiem, że nie nadążę z pisaniem super sprawdza się nagranie. I tak jest tym razem. Przed wami ponad dwie godziny gadulstwa o wszystkim i o niczym oczywiście z dużą dozą informacji zwłaszcza o smsach na MAGICZNYCH WROTACH.  Także po tym początkowym wywodzie który wielu z Was uzna za blabla bla,,, znów to samo zapraszam na herbatkę, kawkę czy co tam sobie zechcecie w moim towarzystwie.

UWAGA!!!!!

KOCHANI PONIŻSZY FILMIK KOŃCZY SIĘ W CZASIE 1, 37!!!!!! FILM CZAS TO GODZINA I TRZYDZIEŚCI SIEDEM MINUT!!!! RESZTĘ NIECHCĄCY ZDUBLOWAŁAM PRZEPRASZAM. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI EWUNIU… I PROSZĘ  JEŚLI KTOŚ COŚ ZAUWAŻY DAWAJCIE ZNAK…. 

4 komentarze
 • ania

  czekam na więcej 🙂

 • Beata

  Witaj Agnieszko 🙂 Miło Cię widzieć i słyszeć w takiej odsłonie :)))) Bloga śledzę na bieżąco, jest baaardzo Twój i dużo tu dobrej energii. Bardzo cieszę się z Twojego powrotu 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

 • Agnieszka Bruzgo

  BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ BEATKO…

 • Agnieszka Bruzgo

  DZIĘKUJĘ JAK ZAWSZE ANULKA…