Agnieszka Bruzgo | 105. … karty traktowane po macoszemu… zaczynamy od 7 mieczy…
2871
post-template-default,single,single-post,postid-2871,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

16 Lis / 105. … karty traktowane po macoszemu… zaczynamy od 7 mieczy…

DSC_0038

 

Witam serdecznie… dziś wpuszczam dla państwa filmik z opisem karty jednej z wielu kratkowanych „po macoszemu”. Od jakiegoś czasu bardziej niż zwykle bolał mnie fakt, że wszystkie interpretacje kart trudniejszych nawet w pozycji prostej ludzie interpretują na tak zwanym minusie a wiec głównie widząc ich problematyczność. Ani słowa dobrego tylko to co widać na obrazku i to dosłownie  akurat w 7 mieczy „złodziejaszek” lub z prosto z mostu „złodziej”. A nikt nie widzi, że może postać na karcie zabiera broń mimochodem chcąc aby biesiadnicy się niechcący nie skaleczyli lub ktoś nie chce pokazać ukochanej  żonie, że widzi piękną kobietę jest dumny schlebia mu to ale nie chce żeby poczuła się urażona i nie chce mieć żadnego romansu ani w głowie mu kobiety inne. Ot po prostu scenka przedstawia w odbiorze nie to co na niej widać na pierwszy powierzchowny rzut oka.

Znalazłam takich kart więcej.  Będę je sukcesywnie pokazywać i  przedstawiać opowiadając o nich po swojemu. Owinę je i utulę dla Państwa pokazując inne znaczenia które inaczej definiują wasz los kiedy znajdujecie je w rozkładach kart. Sama miałam lata temu problemy z tłumaczeniem ludziom, że karty kładę ja i ja je czytam. U mnie karta odwrócona bardzo często pokazuje dobrą stronę życia jak nie najlepszą w Państwa rozumieniu. Teraz nowym osobom mówię : ja czytam karty nie ważne co jest na obrazku i czy leży prosto czy w odwróceniu. I już.

A teraz poprzez telefon w ogóle mam ułatwienie.

Także jak ostatnio mam dla Państwa filmik. Zapraszam do obejrzenia. I pamiętajcie to, że wygląda jak instruktażowy, jak dla tych którzy się uczą karty i ich znaczeń jakże bogatych to jest to filmik dla każdego komu bliski jest temat życia.

No Comment

Sorry, the comment form is closed at this time.