Agnieszka Bruzgo | 129. … TAK NIEWIELE TRZEBA ŻEBY POLEPSZYĆ ŻYCIE…
3275
post-template-default,single,single-post,postid-3275,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

20 Sty / 129. … TAK NIEWIELE TRZEBA ŻEBY POLEPSZYĆ ŻYCIE…

…TAK NIEWIELE TRZEBA ŻEBY POLEPSZYĆ ŻYCIE…  KAŻDE JEST CENNE I WYJĄTKOWE …  TO, ŻE NIE możemy nakarmić każdego dziecka na świecie i że jest wielu ludzi głodnych nie zwalnia nas z tego aby nakarmić SPOTKANE  po drodze głodne stworzenie…

Ponieważ od wczoraj bardzo źle się czułam a przed wczoraj nawet było mi słabo a ciśnienie skoczyło na 169na 98 ( JAK DOBRZE PAMIĘTAM I CYFEREK NIE PRZESTAWIŁAM DZIŚ )to dziś czułam ogromną potrzebę na wyjście do przyrody.  Niepohamowany zew ciągnięcie … kochani nie ma takiej medytacji, świecy, oczyszczenia jakie daje zatopienie się w przyrodzie… A zrobienie coś dla niej… matka natura wynagradza wyjątkowymi bonusami… dla nas.

120 sekund cz 1 20.01

120 sekund cz 2.

120 sekund cz 3

KOCHANI ZAMIENIŁAM SIĘ Z SYNEM NA TELEFONY A TAM JESZCZE „GORSZA”JAKOŚĆ KTÓRA JEST CUDEM I DAREM BO MOGĘ 120 SEKUND CZYLI 2 MINUTY ZAMIENIC NA PRAWIE 10 MINUT… TYLE, ŻE JAKOŚĆ WIELCE DYSKUSYJNA. W zasadzie to zaraz sama obejrzę filmiki i się przekonam. A dlaczego jak tak dużo się zmieści są 3 filmiki? przyzwyczajenie i nie umiem ich łączyć.

2 komentarze
  • Nick

    Pani Agnieszko ptaków nie powinno karmić sie chlebem bo zawiera szkodliwa dla nich sól, polepszacze ,spulchniacze od których chorują.

  • Agnieszka Bruzgo

    Witam serdecznie i BARDZO DZIĘKUJĘ za wskazówkę i podpowiedź. Już wiem co jedzą a chlebak jak już w ogóle to raczej jak konikowi suchy. Ale nie wolno z nim przesadzać. I najlepiej w ogóle im jego nie dawać. Straszne to co jest w naszym pieczywie. Koszmar bo nasze dzieci już możne nigdy nie zjedzą chleba prawdziwego z naszego dzieciństwa bo już na poziomie ziarna jest z nim problem. To wiem od rolników. Że nie taka już jest mąka bo i ziarno ze zboża nie jest takie jak kiedyś.Pozdrawiam… serdecznie … i teraz będę miała więcej rozumku jeśli chodzi o karmienie kaczek. Jedyne co mnie pociesza to, to że im smakowało jak mnie kfc… wstyd.