Agnieszka Bruzgo | 14. … mistrz który miał i ma na mnie jako uzdrowiciela największy, duży wpływ…
1769
post-template-default,single,single-post,postid-1769,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

11 Mar / 14. … mistrz który miał i ma na mnie jako uzdrowiciela największy, duży wpływ…

 

 DSC_0012

fgfg ddfgdfg

TADEUSZ PIOTR SZEWCZYK – ur. w 1946 r. na Lubelszczyźnie. Ukończył filologię rosyjską na Uniwersytecie Gdańskim i pracował w szkole średniej jako nauczyciel, aż do emerytury. Przez ostatnie pięć lat swojej pracy nauczycielskiej był dyrektorem Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Białymstoku. Z bioenergoterapią na dobre zetknął się w 1991 r., kiedy to wraz z napływem wielu uzdrowicieli ze Wschodu, poznał i zaprzyjaźnił się z Michałem Pierepielicynem, lekarzem i bioenergoterapeutą, mistykiem jasnowidzem, autorem wielu książek, między innymi „Kamień filozoficzny” wydany przez Studio Astropsychologii, którego był tłumaczem i pierwszym wydawcą. Znajomość ta zapoczątkowała wielkie przemiany w jego życiu i działalność uzdrowicielską. W 1994 r. w Warszawie ukończył kurs Samokontroli i Doskonalenia Umysłu Metodą Silvy, gdzie poznał Wielką Mistrzynię Reiki – siostrę Mariuszę. Zaliczył u niej inicjacje I i II stopnia Reiki. Został organizatorem tych kursów w Białymstoku – sam również został Wielkim Mistrzem Reiki. Na Mistrza inicjował go Wielki Mistrz Z. Wroński, długoletni asystent u siostry Mariuszy. Tadeusz Szewczyk jest autorem dwóch cenionych przez reikowiczów książek wydanych przez Studio Astropsychologii: „Reiki sztuka uzdrawiania dla każdego” oraz „Vademecum reikowicza” oraz innych książek wymienionych niżej. W ciągu dziesięciu lat inicjował bardzo wielu reikowiczów w różnych miastach Polski, a także kilku Mistrzów Reiki. Dane mu też było z łaski Boga inicjować na Mistrza katolickiego księdza. Stale doskonali swój uzdrowicielski warsztat poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy. U Ryszarda Ulmana ukończył profesjonalny kurs bioterapii, a następnie w katowickiej Izbie Rzemieślniczej uzyskał tytuł Mistrza Bioenergoterapii. Uczy się również kręgarstwa i chirurgii fantomowej, którymi wzbogaca swój uzdrowicielski warsztat. Pozostaje jednak wierny metodzie Reiki. Udoskonala też prastarą terapię jajkami, dostosowując ją, do wymogów współczesnych. Jest znanym i cenionym uzdrowicielem nie tylko w Polsce. Miał także okazję być zaproszonym do Niemiec gdzie zyskał uznanie i kolejne zaproszenia. Jest skutecznym terapeutą w najrozmaitszych problemach, pomaga przy depresjach i bólach kręgosłupa, dolegliwościach kobiecych, prostacie, problemach trawiennych, układu moczowo-płciowego, krwionośnego, oddechowego i innych dolegliwościach. Pomaga też dzieciom. Centrum Terapii Vigor współpracuje z wieloma uzdrowicielami oraz prowadzi rozmaite spotkania i kursy między innymi Reiki i Silvy, warsztaty Terapii Jajem oraz Oczyszczanie Aury płomieniem świecy i inne.

Droga Tadeusza P. Szewczyka do osiągnięcia Mistrzostwa w Reiki i Mistrzostwa w uzdrawianiu oraz osiągnięcia wydawnicze w dziedzinie medycyny niekonwencjonalnej.

 

1. Inicjacja na I st. Reiki Warszawa 19.03.1994 r. Wielki Mistrz Reiki – Siostra Mariusza (Jadwiga Bugaj)
2. Inicjacja na II st. Reiki – Warszawa 29.10.1994r. Inicjowany przez czterech Mistrzów Reiki : 1. Wanja Twan 2. Siostra Mariusza (Jadwiga Bugaj) 3. ks. Maciej Wroński 4. Jnjer Drog
3. Pasowanie na Mistrza Reiki – Białystok 23.03.1997 r. Przez Mistrza Zbigniewa Wrońskiego
4. Egzamin na Mistrza bioenergoterapii w Cechu Rzemiosł w Katowicach – 14.09.1997 r.
5. Pasowanie na Wielkiego Mistrza Reiki – Białystok 4.10.1998r, przez Wielkiego Mistrza Reiki Zbigniewa Wrońskiego.

 

Wanja Twan – Inicjowana na Mistrza Reiki przez Hawayo Takatę inicjowała na Mistrzów Reiki Mariuszę (Jadwiga Bugaj) i ks. Macieja Wrońskiego oraz Tadeusza Piotra Szewczyka na II st. Reiki.

 

Ks. Maciej Wroński inicjował na Mistrza Zbigniewa Wrońskiego, który inicjował na Mistrza Reiki Tadeusza Piotra Szewczyka

 

Mikao Usui – Chujiro Chayashi – Hawayo Takata – Wanja Twan – ks. Maciej Wroński – Zbigniew Wroński – Tadeusz Szewczyk

Tadeusz Piotr Szewczyk jest autorem następujących książek:
„Reiki sztuka uzdrawiania dla każdego”, „Vademecum reikowicza”,
„Miłość i przebaczenie odmienią twoje życie”, „Prastara terapia jajem”,
„Twój los w twoich rękach”, „Naturalne metody uzdrawiania”,
„Uzdrowienie z Sai Babą – leczenie ponadczasową mądrością” oraz „Modlitw do św, uzdrowicieli”.

By Agnieszka Bruzgo in ...NEWSY...
No Comment

Sorry, the comment form is closed at this time.