Agnieszka Bruzgo | 166. … NEWS… NOWE KATEGORIA … NA BLOGU… I NOWY CYKL …
3895
post-template-default,single,single-post,postid-3895,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

18 Kwi / 166. … NEWS… NOWE KATEGORIA … NA BLOGU… I NOWY CYKL …

KOCHANI DODAM WAM JESZCZE JEDNĄ KATEGORIĘ NA BLOGU…  I ZAPROPONUJĘ NOWY CYKL. OTÓŻ JAK WIDZIMY JAK EWOLUOWAŁA SERIA 120 SEKUND Z AGNIESZKĄ …DO VLOGOWNIKA… 9  MINUTOWEGO. TO MAX KTÓRE WCHODZI NA BLOGA Z POMINIĘCIEM YOU TUBA… CHOĆ BĘDĄ TEŻ NADAL FILMY YOU TUBOWE… TO PEWNE. PONIEWAŻ zapoznaliście się z moją przygodą kosmetyczną i wiem, że wielu z was może to nudzić więc opowiastki kosmetyczne i pierdoły   kremowe, pędzlowe , podkładowe… będą oddzielną kategorią. Aby zaoszczędzić wielu z was … zbędnych słów wylewających się ze mnie w tym temacie. Chociaż wiadomo, że nie unikniecie tego ponieważ to część mojego życia.

Następna seria to jeszcze nie nazwałam jej …ale będzie proste pytanie  w dwóch kartach odpowiedzi.  na plus i minus… To będą karty tarota. Wybrałam Druid tarot…  Jest piękny równie jak inne … A pytania będą?… Jakie? No właśnie krótkie niepozorne… ale pozwolą wam zapoznać się z tarotem. … jego znaczeniami.

Skąd ten pomysł? A no właśnie … kremowe przygody mnie natchnęły. I kochana wspaniała osóbka kładąca karty na to : czy odbiorę chat… Pozdrawiam serdecznie… PROSTE pytanie na które odpowiedź raczej nie będziemy chcieli wpłynąć więc warte sprawdzenia wróżebnego znaczenia. Nasza energia będzie wtedy spokojna, czujna i oczekująca a nie działająca. Wyjaśnię to zapewne później to co przed chwilką napisałam. O tym działaniu.

na razie szukam nazwy dla tej serii… a możne macie jakieś propozycje…? … piszcie…

20160418_091009

Kremowe pytanie?

Screenshot_2016-04-17-10-03-44 CZY TEN KREM JEST DLA MNIE DOBRY, BARDZO DOBRY I SPEŁNI MOJE OCZEKIWANIE?  WYSZŁA CESARZOWA… I CESARZOWA WYSZŁA W ODP. NA PYTANIE CZY ODBIORĘ CHAT  KIEDY ZADAŁA JE OSOBA KTÓRA NATCHNĘŁA MNIE MIĘDZY INNYMI NA TĘ SERIĘ… TAK odebrałam … Więc dzisiaj pewnie w przerwie lub jak będę miała chwilkę wo;ną już pomaszeruję po niego bo chyba muszę jednak gdzieś dalej się wybrać niż ten roman pod moim nosem. Cesarzowa obierze ? Czy nie? krem będzie tam czy nie?… Wiem gdzie nie będzie jak to do kgo chcę na ten chat się dostać miedzy innymi…. buźka wielka….

6 komentarzy
 • Beata- Kraków

  Dzień dobry…Aguś Kochanie…ten kremik na pewno dostaniesz w Sephorze…Sephora…tulę mocno do serca i pięknego dnia życzę…uśmiech serca Ci posyłam i dziękuję że Jesteś ostatnio tak często obecna…:-):-)

 • Agnieszka Bruzgo

  witam BARDZO BARDZO BARDZO… CIEPLUTKO … DZIĘKUJĘ RÓWNIE BARDZO … I PRZEDE WSZYSTKIM ZA WIADOMOŚĆ … O KREMIE… może dzisiaj mi się uda tam dotrzeć… buziakiiii

 • Beata- Kraków

  Aniele Aguś…wpierw zobacz w SUPER- PHARM…tutaj mają na 100% i lepsze ceny taniej:-):-)…czasem promocje:-):-)…Buziaki i przytulasy…dziękuję:-):-)

 • Agnieszka Bruzgo

  dziękuję BARDZO… własnie czekam na przyjaciółkę i ma mnie zabrać do siebie … a potem może będę sama wracała to zajadę i poszukam tam gdzie taniej można go dostać będzie … I mam nadzieję, że własnie w tej super farmie… uda się …

 • Ewa

  Witam serdecznie Pani Agnieszko.
  Forma filmow jakie Pani nagrywa swietnie sprawdza sie do sluchania i ogladania Pania na smartphonie. Czesto wykorzystuje to, gdy ide gdzies np. wracam do domu albo przygotowuje posilek. W dodatku mozna zablokowac komorke i nie naruszyc nagrania tak jak to dzieje sie z filmami na youtube.

  Takze bardzo dziekuje 😉

 • Agnieszka Bruzgo

  WITAM MOJA PANI EWUNIU… BARDZO DZIĘKUJĘ NAJMOCNIEJ JAK UMIEM ZA WSZYSTKIE WPISY I WIADOMOŚCI I LINKI… Bardzo się cieszę, ze ta forma dla Pani i wielu innych też odpowiada. Mnie też jest tak najwygodniej ponieważ komórka wystarczy i internet szybki wi fi … i już jestem z wami. I tylko wy moi ukochani goście mnie widzicie… Bez obnoszenia się zbędnego w you tube… choć jest on jak najbardziej potrzebny. W każdym razie gdyby nie komórka nie byłoby vlogownika i tych filmików. tulę mocno do serca i PAMIĘTAM O PANI… ALE JESZCZE NA COŚ CZEKAM…