Agnieszka Bruzgo | 302. … OSHO „HOROSKOP DZIENNY”…
5049
post-template-default,single,single-post,postid-5049,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

6 komentarzy
 • Tera

  Dzień dobry Pani Agnieszko, jak odzytać czas 8 kielichów?Czy za 8 tygodni czy sierpień? Pozdrawiam

 • Kwiatek

  Witam.Pani Agnieszko z czym jest ta salatka?Apetycznie wyglada.Pozdrawiam

 • Agnieszka Bruzgo
   Nie wiem dokładnie … Ale z cukinią cebulą pomidorkami ogórkiem kuszony sałata lodowa i kurczak z wczorajszego pieczenia acha papryk ażółta i majonezzzzzik…
 • Agnieszka Bruzgo

  Witam Serdecznie. Zależnie od tego jak się umówiliśmy z kartami. I czy pytamy jedną kartą czy z rozkładu czytamy czas. Bo W przypadku rozkładu centralna karta świadczy o czasie a reszta dopisuje szczegóły np. 2 monet prosto to dwa lata odwrócona u mnie do 2 lat. Ale przy innych kartach 2 godziny znaczy np.przy rydwanie. Czas w ogóle jest tzw płynny. Kielichy to czas odnawiany powtarzalny. U mnie powiedział by 8 tyg lub po niedzieli czas koło weekendu. Jeszcze sprawdź co mam w notatkach bo ja inaczej określamy czas. U mnie na pewno natomiast nie pokazałaby sierpnia. Ale to u mnie. Kielichy odnoszą się do czasu który jest cykliczny np. 4 kielichów to czas który mœwi w następnych wyborach czyli cykl zależny id tego jakie wybory mamy na myśli. Parlamentarne czy prezydenckie. Lub leki jak skoñczysz opakowanie powtórzył. Kurcze ale nie pamiętam 8 kielichów. Jestem u siostry ale proszę mi przypomnieć pojutrze a zajrzę i opiszę co wiem i mam zapisane.

 • Bea

  Aga, ten rozkład nie mógł być bardziej trafiony. Coraz bardziej mnie zadziwia i fascynuje OSHO :)) Pozdrawiam serdecznie.

 • Agnieszka Bruzgo

  dziękuję pięknie… jest tak wymowny,że aż dech zapiera dlatego to talia którą kocham i podziwiam zaraz za tarotem…