Agnieszka Bruzgo | 56. … ZAMÓW SWÓJ RYSUNKO-PORTRET AURY…
2237
post-template-default,single,single-post,postid-2237,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

24 Kwi / 56. … ZAMÓW SWÓJ RYSUNKO-PORTRET AURY…

 

20141106_183833

W tej kategorii znajdziecie też : moją pracę dla znajomych przyjaciół … pełną czy też fragmenty … dla pokazania wam jak taka praca różnie wygląda. Do czego wykorzystuję jak wykorzystuje widzenie… w różnych okolicznościach.

ZAMÓW SWÓJ RYSUNKO-PORTRET ONLINE”… przeczytaj UWAŻNIE…

Pojawia się ostatnio wile pytań dotyczących rysunków i portretów i ich miksowej wersji ” Rysuko-Portretu”

Moja propozycja jest taka:

Rysukono- Portret w wersji  A4 da  się go idealnie UMIEŚCIĆ NA MOIM BLOGU  i zeskanować  potem do poczty e-mailowej + do tego nagranie opis w wersji  NAGRANIA pliku mp 3 który można przesłać pocztą e-mailową lub za dopłatą przesyłam w „pendrajwie” na wskazany adres wtedy wraz z rysunkiem.  Lub  filmu na you tub ie w systemi „niepubliczny”  do którego przesyłam link ale też umieszczam na blogu.

Wyżej wymieniona propozyja jest WAŻNA TYLKO DO WGLĄDU NA BLOGU… lub OPCJI OPISANEJ WYŻEJ.

WARUNKI SKORZYSTANIA.

– WYSYŁASZ MI ZDJĘCIE SWOJE LUB OSOBY TOBIE NAJBLIŻEJ… (dziecko, mama, mąż, najbardziej aktualne i najlepiej w całej sylwetce. (ZDJĘCIA, IMIENIA TWOJEGO I DATY URODZENIA NIE BĘDZIE WIDAĆ – jeśli dopiszesz ANONIMOWO- DOPISZ WTEDY NAZWĘ w jakiej mogę się do ciebie zwracać w nagraniu.. np. kwiatuszek, mandarynka, echo 123, zuziak, … jeśli tego nie zrobisz tez dam radę… ale będzie ci łatwiej znaleźć swoją odpowiedź). Napisz coś o sobie lub nie.  Wskaż sferę życia która cię interesuje najbardziej.  Lub pozostaw to intencjonalnie: co na ten czas jest dla mnie ważne?.

– PODAJESZ SWÓJ WYBÓR= jak chcesz dostać swoje nagranie i rysunko- portret … POZA TYM CO BĘDZIE DOSTĘPNE NA BLOGU < warunkiem korzystania z tej PROPOZYCJI jest to, że jest ona do odebrania tylko na stronie bloga! ponieważ zależy mnie na pokazaniu swojej pracy. I tak masz opcję : wszystko odebrać drogą e-mailową jeszcze. Lub poprzez przesyłkę pocztą zwykłą za to doliczam koszt wysyłki czyli cenę pendrajwa… i listu, znaczka…itp… ( jest to suma = ….).  A także czy nagranie ma być głosowe czy w formie filmiku i tu uwaga. Nie zapomnij podać adresu gdzie na który mam wysłać przesyłkę.

–  TO wysyłasz NA ADRES POCZTY : agnieszka.bruzgo@wp.pl

– ODPISZĘ CI WTEDY podając NUMER KONTA NA KTÓRE NALEŻY PRZESŁAĆ NALEŻNOŚĆ , SZACOWANY CZAS OCZEKIWANIA. NAWET MOŻE TO TRWAĆ OK  JEDNEGO miesiąca! i DO DWÓCH. OD otrzymania prze zemnie wpłaty. Tu zakładam maksymalnie czas. Jeśli nie dam rady z jakiś względów ponieważ czasem jest pustka nic nie idzie… lub praca taka nasze połączenie nam nie służy…

WTEDY ODSYŁAM PIENIĄŻKI NA KONTO Z KTÓREGO PRZYSZŁY.

-Niestety płatność jest z tzw. „góry”…

– RYSUNKO – PORTRET PO PUBLIKACJI NA BLOGU PRZESŁANY TOBIE NA POCZTĘ E-MAILOWĄ =

180 ZŁ sto osiemdziesiąt złotych.

-RYSUNKO- PORTRET PO PUBLIKACJI NA BLOGU PRZESŁANY DODATKOWO POCZTĄ TRADYCYJNĄ =

180zł sto osiemdziesiąt złotych + 20 zł przesyłkowe koszty (pendrajw, koperta, znaczek, list polecony) = 200 zł. dwieście złotych…

By Agnieszka Bruzgo in ZAMÓW SWÓJ RYSUNKO-PORTRET ONLINE
No Comment

Sorry, the comment form is closed at this time.