Agnieszka Bruzgo | 87. … CO PANI POLECI PANI AGNIESZKO? MOŻE COŚ DO POCZYTANIA, OBEJRZENIA…?
2596
post-template-default,single,single-post,postid-2596,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Blog

13 Lip / 87. … CO PANI POLECI PANI AGNIESZKO? MOŻE COŚ DO POCZYTANIA, OBEJRZENIA…?

 

DSC_0044    Ostatnio zapytujecie mnie zapewne ma to przyczynę swoją w wakacyjnym czasie który nastał o coś ciekawego co bym poleciła do obejrzenia czy poczytania. Dziś nie ma filmów z you tuba ale coś co w jakimś sensie wpłynęło na mnie. Na moje postrzeganie mistrzostwa i mistrzów w życiu. Nie wiedziałam co mam wam polecić i przypomniałam sobie o książce której jeden z rozdziałów towarzyszy mi od zawsze w zasadzie. Po jego przeczytaniu uświadomiłam sobie, że to normalne co czuję i moje przykłady dla was dlatego są nie raz soczyste, proste, dosadne i wyraziste aż po zniesmaczenie moją osobą. I mogę żyć tak aby inni mówili” Ty to w każdym gównie znajdziesz kawałek złota”. To dosłowne zdanie padło z ust mojej koleżanki wróżki wiele lat temu. Mój ulubiony rozdział to: str 309. „Transmutacja materii”. Ja nazywam go : Legumina. I zapewne nie raz słyszeliście kiedy mówię podczas programu kiedy coś opowiadam: Legumina, legumina…legumina mając na myśli coś co jest może i przez innych i dla innych odpychające i odpychane … A dla mnie tylko świadectwem, że to jest rozwój: z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Od nieba w głąb ziemi… Myślę, że zrozumiecie… Nie ma dobra i zła ani góry ni dołu nie nisko ni wysoko, ani płytko ani głęboko,bez początku i końca…

To dlatego kiedy wam przekazuję coś co jest czarnym i grozą okrucieństwem i złym pokazuję drugi biegu tej samej wartości ukojenie, kąpiel obmywającą z życia… morze czarne które uzdrowi i nie pozwoli zatonąć.

Właśnie jej dla was szukałam książki do zdjęcia. Szukam w przepastnej biblioteczce syna i pytam. Paweł gdzie jest: „ŻYJĄC WŚRÓD HIMALAJSKICH MISTRZÓW?” On odpowiedział: nie wiem, zobacz w kiblu.

DSC_0041

Rozumiecie…? … Wiem, że zrozumiecie…

Wiedziałam, że powinnam wam pokazać ten świat.DSC_0042

No Comment

Sorry, the comment form is closed at this time.