O MNIE

„NAJWIĘKSZĄ MOCĄ CZŁOWIEKA JEST PRZYJĄĆ WIEDZĘ O LOSIE DZISIEJSZYM, O JEGO ZARYSIE …OBEJRZEĆ GO… WESTCHNĄĆ I ODDAĆ BOGU PROSZĄC O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO JEGO ZMIANY NA LEPSZE I WCIĄŻ LEPSZE … I PEWNOŚĆ, ŻE TAK SIĘ STANIE… A KIEDY COKOLWIEK MUSI SIĘ DOPEŁNIĆ WIEDZIEĆ, NIE WIERZYĆ ALE WIEDZIEĆ, ŻE BÓG UNIESIE CIĘ POPRZEZ TEN LOS KU UKOJENIU DAJĄC ZROZUMIENIE… … WIĘC ZAWCZASU ZABIEGAJ O OPATRZNOŚĆ BOŻĄ”…
O MNIE 
Jestem dla was ekspertem ezoterycznym i robię dla was wgląd analityczny w wasze życie i Istnienie. Nie doradzam ani nie podejmuję za was decyzji. To ograniczałoby waszą wolną wolę i przyczyniałoby się do utwierdzania w mylnej idei życia, że wszystko jest już przesądzone  i nie ma odwrotu a co za tym idzie, nie  ma potrzeby działania, starania się i po prostu modlitwy do Boga o zmianę kiedy dzieje lub ma zadziać się wam źle. Wierzę, że Istniej dla ludzi dobre jutro zawsze... Jakkolwiek dziś ono malować się może przeklęte i przerażające ranek po cichutkim westchnieniu wieczorem do Przenajświętszego Istnienia zaleje nas ukojeniem i rozwiązaniami o jakich nie śniliśmy.
I żadna wróżba nie ma większej mocy niż to wieczorne szczere westchnienie. Nie mniej jednak spełniają się te moje prognozy nad czym nie raz bardzo ubolewam.

Wysupłuję informacje jak omijać potknięcia losowe przykre wydarzenia lub pomóc najmniej boleśnie przejść nieuniknione doświadczenia bolące. NIE ROBIĘ CUDÓW ale ZNAJDZIEMY SPOSÓB ABY PRZEJŚĆ JAK NAJMNIEJ BOLEŚNIE PRZEZ TO CZEGO MASZ DOŚWIADCZYĆ... I POLEPSZYĆ TO CO MOŻNA NA CO BÓG POZWALA... Definiuję co piętnuje Twój los i wydarzenia w nim. I pracuję tobą tak aby dzisiejszy dzień procentował na dalsze dobre jutro, pojutrze i za rok i 50 lat. Dla CIEBIE I TWOICH NAJBLIŻSZYCH...
Nie doradzam ani nie podejmuję za was decyzji. To ograniczałoby waszą wolną wolę i przyczyniałoby się do utwierdzania w mylnej idei życia, że wszystko jest już przesądzone i nie ma odwrotu a co za tym idzie, nie ma potrzeby działania, starania się i po prostu modlitwy do Boga o zmianę kiedy dzieje lub ma zadziać się wam źle. Wierzę, że Istniej dla ludzi dobre jutro zawsze... Jakkolwiek dziś ono malować się może przeklęte i przerażające ranek po cichutkim westchnieniu wieczorem do Przenajświętszego Istnienia zaleje nas ukojeniem i rozwiązaniami o jakich nie śniliśmy.
I żadna wróżba nie ma większej mocy niż to wieczorne szczere westchnienie.
NIE MÓWIĘ WSZYSTKIEGO PONIEWAŻ UWAŻAM, ŻE TO JA PRACUJĘ Z NARZĘDZIEM A NIE NARZĘDZIE DECYDUJE ZA MNIE. Nie znaczy to, że coś ukrywam. PO PROSTU JA DECYDUJĘ CO OSOBY WZMOCNI A CO POGRĄŻYĆ MOŻE BARDZIEJ... JA DECYDUJĘ CO I JAK WAM PODAM ABYŚCIE NIE UPADLI PO WYSŁUCHANIU TEGO CO POKAZUJĄ KARTY... tym bardziej, że jesteśmy podczas tego kontaktu ograniczeni czasem...
Nazywam się Agnieszka Bruzgo mam 21 letnie doświadczenie w pracy z kartami RÓWNIEŻ.  W 2021 roku w czerwcu dokładnie  obchodziłam rocznicę  21 lat zajmuję się TYM CO NAZYWAM EZOTERYKĄ ZAWODOWO. I znając siebie pod tą nazwą rozumiem zupełnie co innego niż wszyscy używający tego określenia... Jak ten czas leci właśnie przeliczyłyśmy z przyjaciółką.
Jestem EZOTERYKIEM przede wszystkim ... wróżką bywam w pewnym zakresie jeśli tak ma być bo widać ostateczność w waszym losie a ja mogę was ukierunkować na zmiany jeśli powierzycie się OPATRZNOŚCI BOŻEJ... no wtedy idea wróżki upada ...kiedy Dzięki Bogu wasz los się odmieni nawet kiedy uznacie, że to nie opatrzność a tylko niespełniona wróżba powiedziana przez durną wróżkę... mnie to napełnia szczęściem WASZ LEPSZY LOS... niechętnie BYWAM -tarocistką z racji narzędzia jakim się posługuję i jakie daje ono dla mnie możliwości. Wielkim mistrzem Reiki, oczywiście zupełnie inaczej postrzegając i rozumiejąc reiki niż większość mająca o nim pojmowanie... bioenergoterapeutką się staję - jestem.
JESTEM ODSZCZEPIEŃCEM OUTSIDEREM POMIĘDZY ŚWIATEM LUDZI MIŁUJĄCYCH BOGA I PRAGNĄCYCH WSPÓLNOTY W NIM A ŚWIATEM EZOTERYKI I TEGO CO ODRZUCA WSPÓLNOTA... TAKI MÓJ LOS I UFAM BOGU I TEMU, ŻE PO COŚ IDĘ TĄ DROGĄ ... A MOJE WIDZENIE I PRACĘ NAWET KIEDY ŚWIAT OCENIA JĄ RÓŻNIE POWIERZAM BOGU I ŻYCIU WIECZNEMU KTÓRE NAM DAŁ"... dlatego w rozmowach z Wami z Tobą o waszym losie często odwołuję się do wyznawanych wartości miej to na uwadze abyś dzwoniąc nie czuł się zawiedziony...
Widzę Cię we wszystkich możliwych kolorach i ich odcieniach... i na nic one kiedy nie ma w nich esencji Boga Jedynego...
światła Miłości która czyni i sprawia barwy z których jesteś i z których budujesz, tkasz swoje życie świetlistymi zbawieniem... jeśli nie wierzysz to chociaż przyzwól Bogu kochać siebie... i ciebie wierzyć ...
...w roku 2008/2009 zostałam wyróżniona i doceniona jako jedna z 300 najlepszych uzdrowicieli w Polsce(zajrzyj w zakładkę strona prywatna doradcy i obejrzyj całą)... oraz twórcą wielu utworów relaksacyjnych min. Anielskie Szybowanie, ...ciepło dłoni serca bicie... Od wielu lat zajmuję się szeroką pojętą ezoteryką. Tak ukierunkowało mnie to z czym przyszłam na ten świat. Jasno Widzenie Istnienia we wszystkich kolorach tęczy i jej wielu odcieniach.
"Bywam tarocistką" choć bardziej znajomo brzmi słowo WRÓŻKA choć wiąże za sobą wasze oczekiwania losu jako dokładnej mapy nawet jeśli na ten czas wiedzie was na manowce. Może być i tak choć tego BARDZO UNIKAM... Tarocistce łatwiej być wróżką niż wróżce tarocistką. Wiąże się to z możliwościami nie tylko odczytania ludzkiego losu ale też przede wszystkim ze sztuką wpływania na jego kreację. Czyli bieg losu..
Zajmuję się też uzdrawianiem- bioenergoterapią. Holistyczną pracą z duszą i ciałem. Jestem wielkim mistrzem Reiki i jak niektórzy twierdzą jasnowidzem. Choć ja nigdy nie miałam odwagi aby tak się nazwać. Mimo, że widzenie aury ludzkiej i nie tylko jest moją codziennością. Jeśli miałabym się jakkolwiek określić lubię słowo ezoteryk. Zodiakalny Lew, z którego zasobów energii cenię sobie siłę, niezłomność w realizowaniu celów i konsekwencję w trzymaniu się wybranej drogi, własnych ideałów i poglądów. Te cechy cenią sobie ludzie, którzy szukają we mnie oparcia w momencie podejmowania swoich życiowych wyborów. Ta moc jest łagodzona cechami numerologicznej 11 i odwrotnie ta siła słoneczna Lwa i Słońca wspiera moje 11-kowe życie.
.
Zapraszam do korzystania z moich predyspozycji, zdolności i talentów:
Pracy z kartami nazywanej choć nim nie jest WRÓŻENIEM. A będącej drogowskazem ezoterycznym Duchowym.
Zabiegów REIKI odległość.
Wglądu w przyczynę waszych problemów.
Po uzdrowienie ciała i duszy, po zrozumienie siebie i otaczającego Was świata. Kocham rozmowę z wami poprzez karty kiedy ten przekaźnik jest wam bliższy na daną chwilę.
Proszę dzwonić śmiało. Na pewno nie usłyszę od Ciebie nic czego bym wcześniej w swojej wieloletniej praktyce nie usłyszała. Żadne pytanie i jego forma mnie nie zaskoczy. Kocham ludzi i mam wielki szacunek, opiekuńczość, dyskrecję, wyrozumiałość i cierpliwość dla Twoich problemów oraz spraw. Wspieram to kim jesteś, jak kroczysz przez swoje życie, z kim idziesz za rękę i do kogo bije Twoje serce. Jakkolwiek oceniają to inni ludzie u mnie znajdziesz swobodę i ukojenie.
KŁANIAM SIĘ Z MIŁOŚCIĄ SZACUNKIEM POKORNIE KAŻDEMU Z WAS...