Agnieszka Bruzgo | Kontakt -Spotkania
745
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-745,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Kochani Państwo.

Jestem prawie co dzień dostępna i obecna w portalu    Magiczne Wrota  . Tu jestem na stałe. I tu szybciej niż na adresie poczty czytam wasze wiadomości i informacje. Możecie tam do mnie pisać nawet jeśli zgłaszacie się znajdując mnie poprzez stronę tę prywatną. Wszystkie informacje i tel. znajdziecie tu lub bezpośrednio przenosząc się poprzez link na magiczne wrota.

UWAGA UWAGA !!!!!! 2021 R… UMAWIANIE poprzez gmail : 

cpi.agnieszka.bruzgo@gmail.com

usługa poprzez gmailową opcję którą ma każdy w tej poczcie MEET.(patrz niżej)

Kochani PONIEWAŻ ŚWIAT SZALEJE NIE DA SIĘ PRZYJMOWAĆ już osobiście i to już może nie wrócić na długo. TO BARDZO STAJE SIĘ KŁOPOTLIWE W DZISIEJSZYCH CZASACH. DLATEGO OD NOWEGO ROKU 2021 POJAWI SIĘ ALE JESZCZE TO POTWIERDZĘ=  OPCJA KONSULTACJI WIRTUALNEJ  POPRZEZ JEDNĄ Z FUNKCJI GMAILA… ROZMOWY VIDEO  W OKREŚLONYM CZASIE wybiorę jakiś dzień lub dwa w miesiącu i będziemy mogli się spotkać w ten sposób. Gabinet „osobistym ekranie” – SZCZEGÓŁY TUTAJ około końca roku lub i też na filmiku zapowiedzi na moim YOUTUBE. Podam należność i zasady podania numeru konta.

DOPIERO OD OKOLIC KWIETNIA może MAJA JEDNAK.  Zamknięcie jest TEGO POWODEM, klienci nie mogą dojechać….  zaglądajcie ja dam znać od kiedy…. . Przepraszam…. wcześniej nie jest to możliwe…

Szanowni Państwo należność za takie spotkanie nie będzie mniejsza niż około  … 500- 600 … w ramach tego mam pomysł aby było to uwarunkowane – jakoś może współdzielone ale nie wiem jeszcze jak to się to ułoży. Prorytetem jest dla mnie praca na portalu i to co tam wypracowałam. Tam możliwe są krótkie rozmowy . Nie mogę i nie chcę sabotować sama siebie. Muszę temu się przyjrzeć jaka wymiana energii będzie dobra.

 

NAJWAŻNIEJSZE CO CHCĘ WAM NA WSTĘPIE PRZEKAZAĆ TO ABYŚCIE ZAWSZE CO JAKIŚ CZAS SPRAWDZALI NUM TEL DO MNIE I NUM SMS  JAK I STAWKI POŁĄCZEŃ. W życiu nie ma nic pewnego i NIC NA WILE LAT Dzięki Bogu. Na razie nie przewiduję takich zmian ale chcę abyście mieli to w świadomości.

w roku 2021 … nie przyjmuję  osobiście…tylko na wyjazdowych spotkaniach…

cpi.agnieszka.bruzgo@gmail.com

( nie odpowiadam na pyt o wróżby ani PRZEPRASZAM ale nie prowadzę rozmów z Państwem poprzez prywatny telefon. Nawet korespondencja prywatna jest dla mnie problemem i zbytnią zależnością od tel.  Nie jestem też w stanie z każdych „chwilę porozmawiać”.)

Jestem dostępna tylko na portalu magiczne wrota.

KONSULTACJE – EZOTERYCZNE – MIESZANE ZABIEGI I ANALIZY WSZECHSTRONNE : KONTAKT TELEFONICZNY W UMÓWIONYM TERMINIE …

  • 350 ZŁ DO 1,5 GODZ.
  • 400 ZŁ DO 2 GODZ.
  • 500 ZŁ DO 2,5 GODZ.