Agnieszka Bruzgo | Kontakt -Spotkania
745
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-745,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Kochani Państwo.

Jestem prawie co dzień dostępna i obecna w portalu    Magiczne Wrota  . Tu jestem na stałe. I tu szybciej niż na adresie poczty czytam wasze wiadomości i informacje. Możecie tam do mnie pisać nawet jeśli zgłaszacie się znajdując mnie poprzez stronę tę prywatną. Wszystkie informacje i tel. znajdziecie tu lub bezpośrednio przenosząc się poprzez link na magiczne wrota.

NAJWAŻNIEJSZE CO CHCĘ WAM NA WSTĘPIE PRZEKAZAĆ TO ABYŚCIE ZAWSZE CO JAKIŚ CZAS SPRAWDZALI NUM TEL DO MNIE I NUM SMS  JAK I STAWKI POŁĄCZEŃ. W życiu nie ma nic pewnego i NIC NA WILE LAT Dzięki Bogu. Na razie nie przewiduję takich zmian ale chcę abyście mieli to w świadomości.

w roku 2020 … nie przyjmuję  osobiście… tylko na wyjazdowych spotkaniach…

Z racji powracających próśb  i splotu  innych okoliczności będę znów dostępna dla Państwa w prywatnych spotkaniach. Od jesieni 2104 r. będzie można się ze mną umówić na spotkanie osobiste w Białymstoku.  JUŻ OD JESIENI 2015 R… SPOTKANIA OSOBISTE W BIAŁYMSTOKU CZĘSTSZE DO ZREALIZOWANIA!!!

Będę dostępna  2 razy w miesiącu LUB W RAZIE BARDZO WAŻNYCH DYLEMATÓW JEST MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA W DOGODNYM TERMINIE.

O termin trzeba się dowiadywać na bieżąco.

Bardzo proszę o umawianie się drogą TYLKO smsową. Ponieważ za bardzo często nie mogę odebrać tel.

Smsy – w sprawie spotkania proszę wysyłać jak zawsze na numer :

607 141 284

agnieszka.bruzgo@wp.pl

( nie odpowiadam na pyt o wróżby ani PRZEPRASZAM ale nie prowadzę rozmów z Państwem. Nawet korespondencja prywatna jest dla mnie problemem i zbytnią zależnością od tel.  Nie jestem też w stanie z każdych „chwilę porozmawiać”.)

Jestem dostępna tylko na portalu magiczne wrota i w spotkaniach osobistych w Białymstoku. Jestem otwarta na PRZYJĘCIA NA WYJEŹDZIE JEŚLI JE KTOŚ ZORGANIZUJE DLA SWOICH ZNAJOMYCH.

UWAGA !!! Klientów którzy odwiedzili mnie w gabinecie więcej niż 3 X obowiązuje was wasz cennik dokońca 2016 r. Nowe stawki za wizytę będą was dotyczyć dopiero

od stycznia 2017r.

 Należność za spotkanie wynosi 200 zł za czas do 1,5 godz.  >

#Jeśli zapędzą się Państwo w swoich pytaniach i przekroczymy półtora godziny  należność wynosić będzie250zł.  a czas dla was wzrośnie do 2 godz.


#Jeśli potrzebujecie od  2 godz , do 2,5  należność wyniesie  300 zł .

# czas od 2,5 do 3 godz. 350 zł.

* WIĘCEJ czasu  NIE powinno się przekraczać ponieważ nie jesteście w stanie energetycznie przyjąć słuchanych informacji. A mnie obciąża taki kontakt połączenia z jedną osobą. Bardzo trudno wam też ode mnie wyjść a ja niestety nie jestem w stanie poświecić każdemu 4 godz, dlatego świadomie wybierzcie czas dla siebie.
Czyli

do 1,5 godz. 200 zł
do 2 godz. 250 zł.
od 2 godz.    do 3 godz.350 zł.
Ale kiedy chcecie zarezerwować sobie czas dłuższy do 4 godz: 450zł.

Co dzieje się podczas spotkania zajrzyjcie do podstrony Oferta.

KONSULTACJE – EZOTERYCZNE – MIESZANE ZABIEGI I ANALIZY WSZECHSTRONNE : KONTAKT TELEFONICZNY W UMÓWIONYM TERMINIE …

  • 350 ZŁ
  • 400 ZŁ